Випередили “Манчестер Сіті” і “Фейєноорд”

На міжнародному турнірі з футболу серед гравців 2011 року народження “Ateitic Cup-2019” чудово виступили вінницькі футболісти. Команда нашої ОДЮСШ Блохіна-Бєланова здобула бронзу змагання, в якому взяли участь 36 колективів із восьми країн Європи.

Вінничани залишили позаду себе команди з Англії, Голландії, Російської федерації, Білорусії, Естонії, Латвії та Литви.

ОДЮСШ Блохіна-Бєланова на груповому етапі зіграла внічию з “Аудрою” (Вільнюс) – 1:1, переграла РФС “Рига” (Латвія) – 3:1, “Жальгіріс” (Вільнюс, Литва) – 5:1 і “Майбутнє” (Москва, Росія) – 2:0. У матчі плей-оф вінничани здолали “Фейєноорд” (Роттердам, Нідерланди) – 2:1. Дуже важка гра проти всім забезпеченої команди, рівноцінної у всіх ланках. Школа “Фейєноорда” відома на всю Європу! І, щоб вийти у фінальну пульку, була потрібна лише перемога над командою із Нідерландів

У півфіналі наші хлопчики програли київському “Локомотиву” – 0:4. А за третє місце реваншувалися у інших “залізничників”, московських – 2:0.

У фіналі змагання “Локомотив” (Київ) розбив “Металург” (Запоріжжя) – 5:1. Отже, весь п’єдестал зайняли українські команди. А славетний “МанСіті” цього разу залишився шостим, поступившись у стиковій грі “Фейєноорду” – 1:2.

Наша команда 2011 р.н. раніше виграла кілька всеукраїнських змагань. Приміром, у фіналі київського турніру переграла столичне “Динамо”. Але за кордоном вона виступала вперше, і одразу успішно! – каже директор ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль.

Результат не був головним для нас. Втім, поступово, із кожним поєдинком, діти відчули смак до перемог. А теплий прийом у Вільнюсі додав наснаги колективу, – поділився враженнями головний тренер команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова 2011 р.н. Юрій Коваль.