Вінничанин здобув срібло на міжнародному турнірі з боксу

Як повідомляють, на фейсбук-сторінці Федерації боксу Вінницької області 6 квітня в Херсоні завершився XV Міжнародний турнір з боксу класу “А” серед чоловіків пам’яті майстра спорту СРСР Миколи Мангера.

Вінничанин Олександр Железняк став срібним призером турнінру. Перше місце зайняв боксер Африки Джуніасу Джонасу.

Змагання відбулись вже вп’ятнадцяте і залучили боксерів у 8-ми вагових категоріях з десяти країн.

Найбільше представництво – в України (32 спортсмени). Також виступали боксери з Вірменії (14 боксерів), Намібії (1 боксер), Болгарії (5 боксерів), Хорватії (1 боксер), Казахстану (2 боксери), Молдови (3 боксери), Азербайджану (6 боксерів), Ізраїлю (1 боксер) та Узбекистану (1 боксер).

На рахунку українських спортсменів 14 медалей, з яких 5 золотих, 4 срібних та 5 бронзових. Другу сходинку виборола збірна Вірменії, в якої 10 нагород – 2 “золота”, 3 “срібла” та 5 “бронз”. Завдяки чемпіонському виступу Джуніаса Джонаса третя сходинка – у Намібії, в якої єдина медаль – золота.