Вінничани вибороли шість медалей на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

Вінницькі спортсмени нещодавно повернулися з престижного міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед юнаків присвячений пам’яті Владислава Байорка. Змагання відбувались у місті Краків, Польща. Вінничани у цих змаганнях здобули 6 медалей: дві золоті, дві срібні та дві бронзові. В результаті – посіли третє загальнокомандне місце.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Команда учасників складалась із вихованців міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця», спортивного клубу «Лідер» та школи вищої спортивної майстерності. Тренували – Вячеслав Орлюк, Ігор Петрик та Валерій Білуха.

Вячеслав Орлюк повідомив, що участь у цьому турнірі брали понад 300 спортсменів з таких країн, як: Україна, Німеччина, Чехія, Угорщина, Словаччина, Польща, Данія, Норвегія.

«Це були престижні міжнародні змагання з хорошою організацією та цікавим форматом. Перед виходом на борцівський килим кожного спортсмена представляли. Також акцентували на тому, що ми з України та висловлювали нам слова підтримки – це неабияк мотивувало гідно представити нашу державу», – говорить тренер-викладач Вінницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Вячеслав Орлюк.

Серед його вихованців тріумфували на змаганнях – Андрій Вітковський та Ілля Орлюк. Хлопці здобули «золото».

Дві срібні медалі завоювали Даіїл Демкович та Захар Заєць. А бронзові нагороди вибороли Максим Мірошник та Денис Вітковський.

За крок до п’єдесталу на четвертому місці опинився Нікіта Демченко.

«Це були перші міжнародні та виїзні змагання для Нікіти, він провів гідні поєдинки із сильними суперниками. Ми наших вихованців намагаємося привчити до того, що тут немає переможених. У якійсь сутичці може перемогти один борець, в якомусь інший, але поки ти борешся – ти непереможний», – підкреслив тренер.

Також наші вінничани мали змогу прогулятись центральною частиною Кракова та долучитись до мирної акції на підтримку нашої держави – «За соборну Україну».

«Ми вдячні нашим Збройним силам України за можливість тренувати, навчати та розвивати спортивну галузь у нашому місті», – наголосив Вячеслав Орлюк.

У найближчих планах у наших хлопців з греко-римської боротьби міжнародні змагання у столиці Молдови та литовському місті-побратимі Паневежисі.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський підкреслив, що юні борці формують свою міць та характер на турнірах різного рівня та вкотре доводять, що вони цілеспрямовані та амбітні у досягненні спортивних цілей.

«На шляху наших спортсменів багато перешкод, втім вони здатні подолати ці труднощі. Вони щоденно тренуються, щоб досягти своєї мети та бути найкращими на борцівському килимі. Дякуємо тренерам та батькам за настанови та підтримку. А також нашим Захисникам та Захисницям, які боронять наші кордони», – говорить Сергій Краєвський.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook