Відкрили сезон SUP-серфінгу: у Вінниці запрацював клуб серферів

Після перерви, пов’язаної із карантином, у Вінниці запрацював міський клуб SUP-серфінгу. До нього приймають всіх охочих, незалежно від віку і статі.

SUP-серфінг – це катання на довгій дошці для серфінгу із одним веслом. Це цікаве заняття на воді в Україні поки що не має офіційного статусу виду спорту. Тому, наприклад, офіційно відкрити відділення у ДЮСШ для серферів наразі неможливо.

У Вінницького міського клубу SUP-серфінгу також поки що немає власного приміщення, це лише в планах. Клубний склад, де зберігаються дошки для серфінгу, знаходиться біля мосту на Старе місто.
–Ми відкрили клуб торік. Пробували виходити на воду в лютому, це були забавки. Але днями наші серфери почали самостійно тренуватися. Масовості поки що ще немає через карантин і прохолодну погоду, – каже організатор Вінницького міського клубу SUP-серфінгу Костянтин Прилепський.
Дошки для SUP-серфінгу в міському клубі можна взяти напрокат. Або тут підкажуть, де їх придбати. Задоволення це недешеве. Комплект для SUP-серфінгу українського виробника (дошка із веслом) коштує від 17 тисяч гривень. Дошка важить від 10 кілограмів. Вона займає менше місця, ніж човен. Тому перевозити її набагато легше.

Під час катання спортсмен має відповідний захист: рятівний жилет, на порогах – ще й шолом і наплічники.

–На спокійній воді розповсюджене використання мотузки, якою людину прив’язують до дошки. Навіть випавши, далеко від неї не відпливеш і втримаєшся на воді, –пояснює Костянтин Прилепський.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

280 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.