У товариському матчі, що відбувся 28 січня на стадіоні «Спартак Арена» у Житомирі ФК «Полісся» обіграв вінницьку «Ниву» з рахунком 3:2.

На стадіоні «Спартак Арена» відбувся перший контрольний поєдинок житомирських вовків в рамках навчально-тренувальних зборів. Рахунок 3:2 на користь житомирян.

“Спочатку вінницька «Нива» досить впевнено себе поводила на полі та лідирувала, за досить короткий час закотила два голи у ворота ФК «Полісся» у першому таймі”, — інформує times.zt.

«Жовто-зелені» теж не гаяли часу, і відповіли тим самим. Після перерви обидві команди з усіх сил намагалися змінити рахунок на свою користь. Кілька небезпечних моментів неабияк підбурювали вболівальників, але довгий час ворота просто не приймали м’яч, вболівальники навіть жартували, що ворота трохи присіли за довгий час, тому їх потрібно поправити.

Проте все ж таки гравець на перегляді Олександр Ковпак, який грав під номером 95, зумів закоти у ворота третій м’яч, який приніс перемогу ФК «Полісся».

Нагадаємо, у 2020 році футболістів “Нива” (Вінниця) чекає 10 матчів.