«ОКС-ШВСМ-ЦОП»  втримав лідерство

У Вінниці пройшов четвертий, передостанній тур чемпіонату України з хокею на траві. Вінницький клуб «ОКС-ШВСМ-ЦОП» здобув три перемоги і втримав лідерство. В останньому матчі він розгромив «Олімпію-Авангард» (Вінницька область) – 11:1. Хоча після другої чверті рахунок був лише 3:1 на користь фаворита. Але він зміг додати по ходу матчі і постійно насідав на ворота більш молодих опонентів. Деякі м’ячі були забиті з дуже близької відстані.

На другу позицію вийшов інший клуб з нашого міста «ШВСМ-Олімпія». На третьому місті – «Політехнік» (Коростень, Житомирська область). Загалом в чемпіонаті виступають вісім команд, половина з яких представляють Вінниччину.

-Двомісячна перерва далася взнаки. У деяких гравців з’явилася зайва вага. Тому всі команди, в тому числі й наша, далека від своїх нормальних кондицій. Пандемія наклала відбиток на тренувальний і змагальний процес, – прокоментував головний тренер «ОКС-ШВСМ-ЦОП» і національної збірної України Павло Мазур.