«Нива» U-19 виграла в «Кристалу» з рахунком 4:2

26 вересня «Нива» U-19 стартувала в чемпіонаті України серед футболістів до 19 років. Колектив Олександра Дудніка в Чорткові (Тернопільська область) змагався із місцевим «Кристалом». Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу.

Перший тайм завершився із рахунком 2:0 на нашу користь. Голи забили Вітюк (за рахунок індивідуальної майстерності) і Нагайський (із пенальті).

В другому таймі забитими м’ячами відзначилися нивівці Хіменюк і суперник провели автогол (після удару Соболя). «Кристал» забивав голи у відповідь із пенальті та із добивання після стандарту.

«Ми задоволені стартом турніру, адже маємо молоду та оновлену команду. Але є багато над чим працювати», – сказав головний тренер «Ниви» U-19 Олександр Дуднік.

Вже у найближу середу «Нива» U-19 прийматиме «Ніку» (Івано-Франківськ).

Нагадаємо, «Нива» виграла серію пенальті : пройшли першоліговий «Кристал»