З понеділка змінюють правила відвідування шкіл

З понеділка, 29 листопада, у Вінницькій міській територіальній громаді навчання для 1-4 класів надалі буде офлайн. Учнів 5-11 класів, де понад 20 осіб, ділитимуть на дві підгрупи з відвідуванням кожної по черзі через тиждень. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ та НС, повідомляє ВІТА ТБ.

«Здійснювати організацію освітнього процесу для учнів 5-11 класів у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять у закладах освіти, yci працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, негативний результат тестування методом ПЛР, або одужання особи від зазначеної хвороби», — йдеться у протоколі на сайті міськради.

До навчання у звичному режимі могли повернутися заклади де 100% працівників отримали дві дози щеплення, мають довідку про одужання або негативний ПЛР-тест. Проте тепер урахували ще деякі категорії працівників. 

Зокрема, врахували працівників, які мають протипоказання проти щеплень, а також тих, хто наразі не залучені до освітнього процесу — перебувають у відпустці або на лікарняному.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook