Вінниччина отримала ще дві обладнаних «швидких» з Німецького Дортмунда

Вінниччині передали ще два автомобілі швидкої допомоги марки Mercedes Benz з Німеччини. Автівки вже укомплектовані усім необхідним та використовуватимуться, як операційні на колесах. Їх передали Вінницькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Набори для забезпечення дихання, педіатрична та травматологічні сумки, апарат подачі кисню, холодильник для збереження ліків – ось далеко неповний перелік оснащення, яким надзвичайно задоволені фахівці Вінницького Центру екстренки.

Начальник ОВА Сергій Борзов ділиться враженням від огляду: «Це не просто автомобілі швидкої медичної допомоги, це – операційні на колесах!».

«Вкотре хочу щироподякувати своїм позаштатнимрадникам, братам – меценатамПавлу Михайлову та Віталію Костюку за злагоджену, систематично організовану допомогу з Німеччини для Вінницької області під час воєнного стану. Співпраця Павла Михайловаі Віталія Костюка з Вінницькою військовою адміністрацією в основному спрямована на оснащеннямедичних закладів Вінниччини. Наразі меценати-підприємці вже доставили у Вінницю 11 гуманітарних вантажів- оснащення для лікарень і рятувальної служби, ліки, ліжка, матраци, засоби гігієни і продукти першої необхідності. І от тепер – автомобілі швидкої допомоги», – додав очільник області.

Також Сергій Борзов висловив особливу подяку за наданнягуманітарної допомоги меру німецького міста Дортмунд Томасу Вестфалю та керівникові рятувальної служби Дортмунда Дірку Ашенбреннеру.

«Також ми щиро вдячні Дірку Шрьодеру (компанія«Anker Shroeder») за супровід та підтримку вантажу для медиків Вінниччини»,- додав Сергій Борзов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook