Привілеї для вакцинованих.  Що змінить МОЗ?

Міністерство охорони здоров’я працює над новими правилами карантину в Україні. Правила будуть містити привілеї для вакцинованих. Оскільки українці, які мають COVID-сертифікати, зможуть відвідувати заклади громадського харчування навіть у “червоній” зоні.


Про це повідомляє головний державний санітарний лікар України Ігор Кузина.


Новий локдаун прогнозують, що він буде не такий жорсткий, як попередній. Оскільки буде дозволено працювати бізнесу та відвідування ресторанів. Основна умова – вакцинація.


“Зараз розробляється проєкт постанови кабінету міністрів. Надіємось, що на цьому тижні, або на наступному, проєкт буде прийнятий. Ми хочемо полегшити норми роботи бізнесу та відвідувачів закладів, які пройшли повний курс вакцинації”

– розповів Кузин.


Щоб відвідати заклад в “червоній” зоні, потрібно буде показати QR-код при вході.
Відповідно пропозиціям Міністерства охорони здоров’я, які анонсував голова відомства Віктор Ляшко. Привілеї також отримаю і ті українці, які отримали одну дозу вакцинації, але тільки у жовтій зоні.
Коли буде посилено карантин, ще не відомо. Віктор Ляшко пояснив, що засідання державної комісії ТЕБ і ЧС, яка регулює карантинні обмеження, планують після того, як кабінет міністрів прийме відповідне рішення по карантину. Крім того, про посилення карантину кабмін має попередити за тиждень.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1030 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.