Коли засудять винуватицю ДТП, яка скалічила життя хлопчику? Вироку досі немає

Сьогодні, 10 вересня, у Вінницькому міському суді, уже втретє розглядалась справа стосовно ДТП на вулиці Івана Богуна. Де жінка, в стані алкогольного сп’яніння, збила хлопчика.
Справа розпочалась о 10:00. Перед початком засідання, вдалось поспілкуватись із матір’ю постраждалого.


“Почувається Андрійко, так само як і було. Нових прогнозів поки немає. Зараз збираємо документи, щоб лягти в лікарню та оформитись на заміну пластини ”

– розповіла про стан сина, мати Наталя Тарасюк.


Стосовно суду, мати зауважила, що чекає швидшого завершення цієї справи.


“Я очікую, що все-таки, суд буде справедливий. Думаю, що засідання сьогодні не останнє, але вірю, що це на довго не затягнеться. Бо хочеться, щоб це все швидше закінчилось, суддя присудив їй справедливий вирок. Ми постійно на нервах і Андрійко, постійно, хвилюється”


Після завершення засідання, адвокат потерпілого прокоментував, що ухвалив суд.


“ Розглядалось, що обвинувачена повинна виплатити 950 тисяч за моральну шкоду. До цієї суми включені майбутні витрати на операції та реабілітацію дитини. Засідання перенесено на 20 вересня на 14:10, на якому буде присутній сам постраждалий. На сьогоднішньому суді досліджувалось питання, чи потрібний психолог, оскільки буде допитуватись неповнолітній. Але визначили, що не потрібно, оскільки в залі суду будуть батьки. Також у наступному засіданні, суд буде отримувати від прокурора докази ДТП. Ми обмежились тим, що 20-го числа ми будемо тільки опитувати дитину, тому що фізичний стан дитини викликає занепокоєння”

– повідомила адвокат потерпілого Сніжана Чубенко.


Нагадаємо, що раніше на сайті Моя Вінниця, повідомлялось про друге засідання стосовно ДТП. Водійці загрожує до 8 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.