ВНТУ отримав відзнаки на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020»

Гран-прі «Лідер вищої освіти України» і Золоту медаль здобув ВНТУ на ХІ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020». А за високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

“З 4 по 6 серпня у Київському палаці спорту відбулася ХІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020». Організатор виставки — компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Нині це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні”, – інформує пресслужба вишу.

Учасниками виставки були переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи. Свої можливості демонстрували також підприємства та організації, які спеціалізуються на виготовленні навчальних засобів, виконанні робіт та послуг для закладів освіти. Уього у виставці взяли участь близько 700 установ, організацій та підприємств.

“ВНТУ взяв участь у рейтинговому та тематичному конкурсах виставки. Зважаючи на значні досягнення конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН ПРІ «Лідер вищої освіти України» і Золотою медаллю у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти». За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій”, – додають у пресслужбі.

Нагадаємо, студенти ВНТУ здобули 20 призових місць на міжнародному конкурсі з веб-дизайну.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

780 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.