Вінницькі вузи у рейтингу університетів — ВНТУ 28-й

На Європейському конкурсі культури та мистецтва в Лондоні-2020 Гран-прі отримав Євген Станіславенко.На міжнародних конкурсах хлопець перемагав уже понад 20 разів.

Євген – вихованець студії комп’ютерної графіки ВНТУ зі стажем, оскільки почав відвідувати студію ще з восьмого класу.

«Я навчався в школі в Немирові, а тому мені доводилося щотижня їздити у Вінницю, у ВНТУ. Я з нетерпінням чекав чергового заняття, оскільки захопився перспективним ІТ-напрямком – комп’ютерною графікою. Саме тому і поступив у Вінницький національний технічний університет, де на кафедрі програмного забезпечення розвивають цей напрямок», – каже студент.

«Ми провели селекційну роботу зі студентами першого курсу з метою виявлення талантів і їх подальшого розвитку. Відразу скажу, що серед першокурсників вже сьогодні є «зірочки», що надає впевненості на перемоги в майбутньому. Перемога можлива при кропіткій роботі, чого не відбереш у наших студентів. Журі міжнародних конкурсів треба вразити не тільки унікальними можливостями комп’ютерної графіки, колористикою та композицією, а й оригінальним сюжетом, в який треба вкласти частку себе. Це відносно тривалий та багатоітераційний процес», – каже завідувач кафедри програмного забезпечення ВНТУ, професор Олександр Романюк.

Він додає, що цього року фотоколаж першокурсниці Вікторії Бажан здобув перше місце на INTERNATIONAL FRANCE ART COMPETITION у Франції. А студентка ВНТУ Анастасія Вікарчук виборола друге місце на  «CITY STAR» в Німеччині. 

Нагадаємо, ВНТУ отримав відзнаки на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook