У Вінниці стартував конкурс учнівських екопроектів з бюджетом в 300 тис грн

Незважаючи на карантин, учнівський актив міста об’єднався навколо екологічних проблем та активно долучився до міського конкурсу учнівських екологічних ініціатив, який проходить онлайн. Учні 5-11 класів розробляли ідеї та дистанційно презентували свої екологічні проєкти на рівні шкіл.

“По одному найкращому учнівському проєкту від закладу представлено на міський етап конкурсу. Всього подано 15 великих (обсяг фінансування до 50 тис. грн) та 4 малих (фінансування до 20 тис. грн) проєкти. Загальний бюджет конкурсу 300 тис грн”, — інформує Вінницька міська рада.

У другому етапі конкурсу проєкти оцінюватиме конкурсна комісія, за рішенням якої і оберуть переможців. Проєкти, які отримають фінансування, планується реалізувати до грудня 2020 року.

Міський конкурс учнівських екологічних ініціатив проводиться вдруге у рамках Плану дій з реалізації глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Метою конкурсу є підтримка активної молоді міста, учнівських ініціатив, залучення юних вінничан до заходів щодо поліпшення стану довкілля.

Нагадаємо, новий спортмайданчик біля вінницької школи №2 буде багатофункціональним.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

400 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.