На Вінниччині порушник приватизував землю із річкою в обхід сільради

Калинівська місцева прокуратура в судовому порядку вимагає скасування рішення органу місцевого самоврядування, прийнятого в умовах реального конфлікту інтересів.

“Установлено, що рішення органу місцевого самоврядування Хмільницького району про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, а також рішення про затвердження технічної документації із землеустрою, прийняті в умовах реального конфлікту інтересів – депутат сільської ради проголосував за рішення, яке стосувалось його брата”, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Як наслідок, відповідні відомості про земельну ділянку внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно.

Факт наявного конфлікту інтересів підтверджено судом, внаслідок чого особу притягнуто до відповідальності за ч.1, ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Керівником Калинівської місцевої прокуратури до Хмільницького міськрайонного суду скеровано позовну заяву в інтересах держави до однієї із сільських рад Хмільницького району, фізичної особи та державного реєстратора про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування, скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, повернення земельної ділянки вартістю майже 100 тис. гривень.

Нагадаємо, На Вінниччині через суд повернули більше 88 тис грн за використання землі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2720 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.