У чотирьох вінницьких ліцеях планують побудувати укриття

У Вінниці планують побудувати укриття для чотирьох ліцеїв №12, 13, 23 і 30.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Сьогодні освітній процес неможливий без дотримання безпекових заходів, тож наявність укриттів в навчальних закладах – це більше ніж необхідність. Наразі з 44 ліцеїв вінницької громади 14 не мають укриттів як таких. Часто обладнувати підвальні приміщення не дозволяють ґрунтові води, які знаходяться близько до поверхні. Щоб вирішити це питання на останній сесії міської ради прийняли рішення будувати стаціонарні укриття. Які саме вони будуть визначатимуть проектанти, але точно ці споруди будуть відповідати всім нормам безпеки, матимуть відповідну товщину стін, необхідну кількість запасних виходів, систему вентиляції», – зазначив Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що наразі розпочинаємо розробляти проектно-кошторисну документацію.

«Це новий для нас формат, але маємо використовувати різні можливості, щоб налагодити повноцінне онфлайн-навчання для наших дітей», – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що окрім того, у закладах освіти згідно з встановлених черг продовжуються ремонтні роботи, які виконують відповідно до вимог ДСНС. Йдеться про наявність кількох евакуаційних виходів, системи вентиляції, інтернету, а також забезпечення засобами пожежогасіння, аптечками, баками для води тощо. Виконання цих завдань зумовлене переходом від стратегічного планування до оперативного.

«Учні скучили за “живою школою”, тому із завершенням ремонтів у закладах освіти створено такі умови, щоб ще більше учнів вийшло на офлайн-навчання. Адже розуміємо, що яким би якісним не було онлайн-навчання, воно ніколи не замінить живого спілкування з вчителем, однокласниками наживо», – каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook