Студенти ВНТУ знають як "відкриті дані" можуть прислужитись Вінниці

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся другий Хакатон «AI & Open Data – Hackathon Vinnytsia 2019». Команди складались зі студентів вищих навчальних закладів та розробників-початківців з ІТ-компаній міста.

Переможцями акатону стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Rоманди проектували рішення для розв’язання різноманітних проблем громадян: екологічних, транспортних, освітніх, медичних, комунальних тощо. При цьому використовувались існуючі набори даних у доступному для машинної обробки форматі. Також за умовами конкурсу учасники мали запропонувати власне бачення для створення наборів даних для вирішення певного актуального завдання. У цьому їм допомагали досвідчені ментори: представники Вінницької міськради та провідних організацій, що займаються відкритими даними. Таким чином, команди мали можливість створити будь-яке унікальне рішення в межах змагання з подальшим потенційним впровадженням свого проекту.

Команди розробили проекти сучасних інформаційних систем на основі технологій штучного інтелекту та концепції відкритих даних. Якщо проекти розвивати, вони стануть основою для веб-порталів, чат-ботів, мобільних додатків для смарт-міста.

Третій Хакатон «AI & Open Data – Hackathon Vinnytsia 2020» відбудеться наприкінці весни 2020 року.

Нагадаємо, що доцентка ВНТУ представила Україну на конкурсі краси в Китаї.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3511 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.