Калинівку прикрасили та встелили сучасною бруківкою

Завершився капітальний ремонт тротуару в Калинівці, що у Вінницькому районі, вздовж автомобільної дороги Стара Гута – Калинівка – Турбів.

“Під час ремонтних робіт ділянки автошляху розширено його проїжджу частину, повністю замінено асфальтне покриття, нанесено розмітку, встановлено нові дорожні знаки та бар’єрне огородження – дорожні відбійники із вбудованими світлоповертаючими елементами, що відгороджують пішоходів від проїжджої частини. З боку водойми вздовж тротуару вмонтовано металеву огорожу, що забезпечує комфортні та безпечні умови руху для мешканців великого мікрорайону. Завершений об’єкт є продовженням міської набережної, облаштування якої також на фінальному етапі”, – інформують у місцевій громаді.

За кошти місцевого бюджету здійснено великий об’єм робіт, зокрема, пішохідну зону набережної вимощено тротуарною плиткою, встановлено декоративну металеву огорожу, облаштовано сучасні світлодіодні ліхтарі, які освітлюють вечорами всю набережну зі сторони ставу.

Оригінальні квітники, класичні лавки, незвичні урни для сміття – всі сучасні елементи міського дизайну мають не лише естетичну складову, але й покликані створити комфортну та безпечну локацію.

Нагадаємо, вірусний енцефаліт вбив калинівського школяра.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.