Професор ВНТУ отримав відзнаку Міністерства освіти і науки

Доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та хімічної технології інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету, лауреат Міжнародного фонду Дж. Сороса, дійсний член Нью-Йоркської академії наук Анатолій Ранський отримав відзнаку Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».

Про це повідомляє прес-центр ВНТУ.

Професор Ранський має понад 450 опублікованих наукових робіт, з яких 8 монографій, 13 навчальних посібників, низку статей у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях, авторських свідоцтвта патентів України. Під його науковим керівництвом підготовлено і захищено 8 кандидатських дисертацій.

Серед наукових інтересів професора Ранського — розробка наукових основ ресурсо- та енергозберігаючих технологій та знешкодження екологічно небезпечних промислових відходів.

Анатолій Петрович є членом Наукової ради Національної академії наук України із проблеми «Неорганічна хімія» та експертом Експертної ради МОН України (секція «Хімія») щодо проведення експертизи наукових розробок та досліджень.

Нагадаємо, Команда студентів ВНТУ посіла друге місце у Всеукраїнському турі інженерних змагань «EBEС 2020»

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

330 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.