На Вінниччині обговорили якість підготовки кваліфікованих робітників

Безпечне освітнє середовище, якість підготовки кваліфікованих робітників, проблематика сільських шкіл такі теми винесли на обговорення чергової колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, яка пройшла 28 жовтня в режимі онлайн. 

Володимир Буняк – в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації наголосив: із 2016 року підготовлено та направлено на підприємства, установи, організації 28,5 тис. кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів. Працевлаштувались 87% випускників, у тому числі сироти працевлаштовані стовідсотково, продовжують навчання у вищих навчальних закладах 7% випускників. Щорічно проходить 5 регіональних конкурсів професійної майстерності, здобуто понад 10 призових місць на Всеукраїнських конкурсах, переможці відзначені стипендіями Президента України. Впродовж останніх трьох років пройшли обласні етапи Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», здобуто п’ять перемог у других етапах конкурсів. Зокрема, цьогоріч срібними призерами стали: із компетенції «Слюсарні роботи» – випускник ЦПТО №1 Вінниці, із компетенції «Перукарське мистецтво» – випускник ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг». 

Також на колегії обговорили питання підготовки закладів освіти до роботи в новому 2020-2021 н.р. та в осінньо-зимовий період, загальний план здійснення загальноосвітньої підготовки в закладах фахової передвищої освіти тощо.

Нагадаємо, школи у Вінниці будуть працювати залежно від «сценарію».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

660 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.