Жмеринчани долучилися до благодійної акції зі здачі крові

В рамках благодійної акції, 6 серпня, до Дня донора в Жмеринському районі у Центральній районній лікарні небайдужі жмеринчани здавали кров людям, які того потребують. Збір крові провела бригада Вінницького обласного центру переливання крові. 

Старша медична сестра ЦРЛ Олена Михальчишина розповіла, що близько 80% лікарів стають донорами крові під час проходження подібних акцій, а населення, на жаль, не завжди відгукується на прохання стати волонтером.

Перед початком здачі крові бажаючих оглядають та консультують лікарі, вимірюють тиск та перевіряють групу крові. Для відновлення крові в організмі усіх волонтерів частують солодким чаєм та смаколиками”, — інформує Вінницька обласна рада.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська розповіла, що працівники виконавчого комітету також долучаються до акції.

Медики розповідають, що у зв’язку з карантином та обмежувальними заходами в країні, кількість донорів значно зменшилася, тому потреба в донорстві на сьогодні актуальна як ніколи. Хтось вже не вперше здає кров і має звання Почесного донора України, а дехто вперше долучився до акції.

Нагадаємо, військовослужбовці Вінницького гарнізону поповнили місцевий банк крові.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook