Вперше на Вінниччині село вибороло право використовувати безхазяйні ставки

Курашовецька сільська рада Мурованокуриловецького району домоглася схвального рішення від Мурованокуриловецького районного суду про передачу двох водойм у комунальну власність сільської ради. Про це інформує Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

Водойми площею по два гектари кожна до моменту передачі були безхозними, тому громада Курашовців не мала права приймати ніяких рішень стосовно гідроспоруд.

“Такого ще немає ніде в області. Це ми вперше провели перший етап оформлення гідротехнічних споруд у комунальну власність. Спроби вже були, але ми перші, кому це вдалося”, – каже голова Курашовецької сільської ради Василь Гикавчук.

Курашівська громада хоче здавати водойми в орендне користування. Вже готується відповідна документація для виставлення ставків на аукціон. Сума оренди може сягати від одного до 18% річних від загальної вартості водойм, які місцева прокуратура оцінює в 3,5 мільйони гривень. Це значно поповнить бюджет Курашовців, який за останній рік складає майже мільйон гривень.

Нагадаємо, у Тростянці рятували жінку, яка стрибнула в ставок.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1280 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.