Військовий з Вінниччини одружився на коханій, яку не бачив рік

Вадим та Наталія із Мурованих Курилівців запланували одруження ще до повномасштабного вторгнення росії. Проте, завжди були якісь клопоти та інші справи, які ставали на заваді молодятам. Вадим військовий. Він понад рік не бачився із своєю коханою. Тому вирішив, як тільки отримає відпустку – відразу поведе свою Наталю під вінець.

Про це повідомляє Вінниця.info.

«Я з чоловіком познайомилась шість років тому. Навчалися в одному училищі в селі Михайлівці. Я отримала фах – повара-кондитера, а він – тракториста. Ми довго зустрічалися, потім стали жити разом. Приглядалися один до одного. В нас є синочок, якому п’ять років. Ми запланували у 2022 році одружитися. Аж тут війна! Я щодня чекала того дня, коли він отримає відпустку, щоразу хвилювалась», – розповідає Наталія Тирнавська, дружина військового.

Побрались 22-річні закохані 31 січня. Романтичну атмосферу отримали завдяки графікам відключення електроенергії – розписувались при свічках.

«Вадиму дали відпустку на 10 днів. І ми пішли в місцевий ДРАЦС та розписалися. Саме тоді вимкнули світло, і для нас запалили свічки у формі серця. Ми нікого не запрошували і вирішили, що святкувати і вінчатися будемо після перемоги», – додає Наталія.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook