«Укравтодор» продовжить реалізацію проєкту GO Highway у Вінницькій області

За 2019 рік в Україні відновлено 2407,5 км автодоріг, у тому числі відремонтовано та побудовано 930,5 км доріг державного значення.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

«У 2019 «Укравтодор» ввів в експлуатацію 930,5 км відремонтованих і побудованих доріг державного значення. Види ремонту на дорогах державного значення: будівництво та реконструкція – 34,8 км; капітальний ремонт – 82,1 км; поточний середній – 813,6 км. Обласні державні адміністрації ввели в експлуатацію 1477 км доріг місцевого значення», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що основними проектами «Укравтодору» в 2019 році були: Н-08 Запоріжжя – Маріуполь, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, М-12 Стрий – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Кропивницький – Знам’янка, будівництво та реконструкція дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, М-05 Київ – Одеса, Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград.

Також повідомляється, що цього року в Україні буде відремонтовано більш як 4 тис. км доріг державного і місцевого значення. Відзначається, що основними проектами «Укравтодору» в 2020 році стануть будівництво першої черги мосту через Дніпро в Запоріжжі, реконструкція до категорії швидкісного шосе траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, реконструкція до категорії швидкісного шосе Північної об’їзної дороги Житомира по трасі М-06, продовження реалізації проекту GO Highway (у Вінницькій і Хмельницькій областях), завершення реконструкції до категорії швидкісного шосе дороги М-03 на ділянці Лубни – Полтава – Валки, завершення будівництва південно-західного об’їзду Полтави, капітальний ремонт траси М-01 на ділянці Київ – Кіпті, ремонт траси Н-23 на ділянці Кропивницький – Кривий Ріг, завершення ремонту траси Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв тощо.

«Також буде проведено міжнародні тендери, і очікуємо початку робіт на проектах капітального ремонту траси М-05 Київ – Одеса в Черкаській області та будівництва північного об’їзду міста Львів за рахунок кредитів ЄБРР і ЄІБ», – повідомили в «Укравтодорі».

Нагадаємо, держава не розрахувалась за ремонт траси “Вінниця-Велика Михайлівка”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.