У Хмільнику ініціюють проведення консультацій щодо актуальних питань розвитку територіальних громад

Міський голова Хмільника Сергій Редчик 30 червня оприлюднив відкритий лист, в якому ініціює проведення консультацій щодо актуальних питань розвитку територіальних громад, що мають увійти до складу Хмільницької міської ОТГ.

“Наближається до завершення реформування базового і районного рівнів адміністративно-територіального устрою. Уряд затвердив перспективні плани формування територій спроможних громад, території територіальних громад та визначив адмінцентри. Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.05.2020 року №512 до складу Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади, крім м.Хмільника та с.Соколова, мають увійти територіальні громади ще 10-ти сільських рад Хмільницького району та 4-х сільських рад Літинського району”, – читаємо у листі.

Міський голова нагадав, що 12 червня 2020 року Уряд схвалив проєкт постанови Верховної Ради України  про утворення та ліквідацію районів, який вже зареєстрований у Парламенті та очікує якнайшвидшого прийняття. У цьому проєкті центром майбутнього району субрегіонального рівня територій Хмільницького району, Хмільницької міської ОТГ, Козятинського району, м.Козятина, Калинівського району, Калинівської міської ОТГ визначено місто обласного значення Хмільник.

“Нова система адміністративно-територіального устрою базового рівня ставить перед місцевими владами нові завдання та виклики щодо створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, узгодження інтересів усіх територіальних громад у нових реаліях суспільного життя. Отже, на часі – формування співпраці громад всередині ОТГ в умовах прийнятого Перспективного плану. Саме тому як очільник Хмільницької міської ОТГ я ініціюю проведення консультацій щодо актуальних питань розвитку територіальних громад, що мають увійти до складу Хмільницької міської ОТГ з адміністративним центром у м.Хмільнику, з метою залучення до  попереднього обговорення широкого кола зацікавлених сторін, вироблення узгодженої позиції щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територіальних громад”, – висловлює свою думку Сергій Редчик.

Він переконаний, що сьогодні кожен керманич громади розуміє свою відповідальність перед мешканцями за майбутнє довіреної територіальної громади.

“Тож закликаю до предметної розмови та конструктивного діалогу  сільських голів, секретарів сільських рад, виконувачів обов’язки сільських голів, активних мешканців міста та сіл майбутньої багатоскладової Хмільницької міської ОТГ. Сподіваюся, що у ході такої зустрічі ми обговоримо переваги та перспективні напрямки кожної території, заслухаємо пропозиції представників сільських громад та за результатами вивчимо і напрацюємо першочергові пріоритетні заходи, які в подальшому мають лягти в основу для розробки Стратегії розвитку Хмільницької міської ОТГ до 2027 року, цільових програм та проєктів з урахуванням інтересів і специфіки розвитку окремих територій”, – пише міський голова Хмільника.

З метою напрацювання проблематики та перспективних напрямків  розвитку Хмільницької міської ОТГ він просить підготувати та надати першочергові для сільської громади проблеми в порядку їх пріоритетності.

“У зв’язку з важливістю обговорення окреслених вище питань та стислими строками щодо подання відповідних пропозицій запрошую Вас особисто взяти участь у робочій зустрічі, яка відбудеться  2 липня о 10.00 год. за адресою: Хмільник, вул.Столярчука, 10, Хмільницька міська рада, конференц-зал (4-й поверх)”, – додає Сергій Редчик.

Нагадаємо, у Хмільнику розглядали справу зі “смородом та свинячим виском”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2450 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.