У Вінницькій області відремонтують 184,3 кілометрів автодороги

На ділянці автомобільної дороги державного значення М-12, що проходить в межах Вінницької області, розпочато роботи із підготовки до капітального ремонту.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів від 29 січня №36 пріоритетним об’єктом у Вінницькій області на 2020 рік визначено ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. На капітальний та поточний середній ремонт шести ділянок траси, сумарною протяжністю 25,6 км, та двох мостів заплановано 1 086 млн грн.

“Комплекс робіт передбачає повністю відновити зруйновані ділянки, влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати верхні шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя. В результаті отримаємо повністю відремонтовану дорогу в межах Вінницької області”, — інформує Вінницька обласна державна адміністрація.

Автомобільна дорога міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) км 333+338 – км 517+643, є однією з пріоритетних транспортних артерій, яка поєднує область з заходу на схід. Траса входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме польські порти в Гданську із українськими в Одесі, Миколаєві та Херсоні.

Ділянка автодороги в межах Вінницької області має протяжність 184,3 км і бере свій початок в населеному пункті Дяківці на кордоні із Хмельницькою областю, з’єднує чотири районні центри (Літинський, Вінницький, Немирівський, Гайсинський) і закінчується на кордоні з Черкаською областю.

На автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка 1 березня розпочато підготовчі роботи. На ділянках проводять вирубку порослі, земельні роботи, фрезерування покриття.

Нагадаємо, у Вінниці публічно обговорили децентралізацію-2020.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.