У Вінниці запрацював виборчий штаб «Голосу» — як долучитися до команди на місцевих виборах

Заява пресслужби

У Вінниці 6 липня відкрили регіональний осередок партії «Голос». Головою осередку стала народна депутатка родом з Вінниччини – Олександра Устінова. Партія вже готує команду, щоб на майбутніх виборах війти у міську раду Вінниці та висуватись у громадах. Свій вінницький партактив приїхав особисто підтримати Святослав Вакарчук.

– Олександра Устінова — це та людина,людина знайомством з якою я пишаюсь. Я дуже радий, що вона очолює це осередок. Українська політика вимагає не просто голосних слів, а конкретних дій. Коли ми йшли в парламент, я казав, що моя задача привести до влади таких людей як Саша, — сказав Святослав Вакарчук, тим самим ще раз відповівши на запитання, чому він склав мандат народного депутата.

Сама Олександра Устінова під час презентації осередку наголосила, що Вінниця їй не байдужа і зараз “Голос” ретельно відбирає команду до місцевих виборів.

– Я сама вінничанка, тому для мене було принципово, щоб тут у Вінниці наша команда йшла на вибори до місцевих рад. Адже монополія на владу ні до чого хорошого не доведе. У нашій команді люди, які були з нами з самого початку. Мені було дуже приємно, коли ті, хто підтримував нас, зараз виявили бажання йти з «Голосом» в місцеві ради, – сказала депутатка Олександра Устінова і зауважила, що нині місцева команда «Голосу» відкрита і чекає на вінничан, що захочуть долучитись. – Зараз для нас не головне «забити» весь обласний список. Значно важливіше знати якісних людей. Серед нас дуже різні люди, це і бізнес, і IT-сфера, і люди, що займаються соціальним бізнесом та дітьми з інвалідністю. Але серед нас немає людей, які роками знаходяться при владі. Ми в першу чергу робимо ставку на тих, хто є професіоналами у своїй сфері, тих, які вже щось зробили для міста і для продовження позитивних змін. Їм треба заходити в місцеві ради.

Серед пріоритетних напрямків діяльності «Голосу» у Вінниці голова партії Кіра Рудик, яка змінила Святослава Вакарчука, назвала розвиток IT-сфери, підтримку малого та середнього бізнесу та розвиток освітньої галузі.

– Щоб розвивалось ІТ і взагалі малий та середній бізнес потрібна освіта і наявність людей з гарним математичним бекграундом, з хорошою англійською мовою, з вміннями працювати в команді. Це те, що має будуватись у місті і в регіоні, щоб був розвиток. Саме тому ми займаємось тим, щоб підтримувати освітні напрямки і допомагати локальним командам у цьому.

Щодо освіти, то голова фракції у парламенті Сергій Рахманін, сам прокоментував голосування «Голосу» за скандальні зміни щодо ЗНО для вступників з окупованих територій. Він уточнив, ще було певне коригування закону, який чинний ще з 2017 року.

– Ці зміни стосувалися розширення кількості вишів, в які діти з окупованих територій зможуть вступити. Якщо ми говоримо про те, що ми не відмовляємось від цих людей і територій. То ледь не єдиний спосіб повернути цих дітей в українське середовище — це дати можливість вступити їм в українські виші. І це не привілей, а технічна вимога. Абітурієнти мусять обов’язково складати вступні іспити з української мови та історії України, — пояснив позицію партії Сергій Рахманін.

Крім праймеріз, «Голосу» обіцяє внутрішню перевірку кандидатів. Олександра Устінова запевнила, що в партію не увійдуть ті, хто колись балотувався від «Партії Регіонів» або ж підтримував проросійські настрої. Щодо виборів саме міського голови у Вінниці – то тут, як кажуть, амбіцій не мають. Збираються – у місцеві ради усіх рівнів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2850 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.