У Вінниці відкриють Почесне Консульство Латвійської Республіки

У Вінниці відбулась офіційна зустріч керівництва області з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки Україні Юрісом Пойкансом.

Латвійську делегацію представляли третій секретар Посольства Латвійської Республіки в Україні Едвінс Северс та кандидат на посаду Почесного консула Латвійської Республіки у Вінниці Ігор Скоромний. З вінницької сторони були присутні головв облради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович і директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Сторони обговорили можливість розширення співпраці у сфері економіки, сільського господарства, альтернативної енергетики, інвестиційного та економічного потенціалу Вінницької області. Також порушувались питання залучення регіону до проєктів і програм, які здійснюються в рамках Посольства Латвійської Республіки в Україні, Уряду Латвійської Республіки та Європейського Союзу. Обговорили й питання щодо відкриття Почесного Консульства Латвійської Республіки у Вінниці.

Нагадаємо, швейцарців переконували у ефективності вінницьких проектів DESPRO та EGAP.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1382 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.