У Вінниці відбулась презентація культурного маршруту “Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова”

Реалізує проект Барська міська рада у партнерстві з Вінницькою міською радою, також територіальними громадами Вінницької та Хмельницької областей в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Державного агентства розвитку туризму України.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Цей проєкт започатковує створення в Україні першого повноцінного українського пішохідного маршруту за моделлю Шляху святого Якова (Camino de Santiago), який поєднає Вінницю та Кам’янець-Подільський історичною дорогою через Бар. Camino Podolico проляже довжиною понад 250 кілометрів мальовничими та багатими на спадщину населеними пунктами Поділля: Вінниця – Селище – Гнівань – Демидівка – Браїлів – Жмеринка – Северинівка – Бар – Ялтушків – Віньківці – Зіньків – Маліївці – Дунаївці – Маків – Кам’янець-Подільський.

Культурно-туристичний маршрут Camino Podolico – проєкт, який не просто дозволить усім охочим пройти пішки або проїхати велосипедом 250 з лишком кілометрів, а й відпочити на фоні мальовничої природи й атмосферних сіл і містечок у садибах та економготелях, які створюють мешканці. Відповідно такий туризм може бути вигідний не лише мандрівникам, а й місцевим, значно покращуючи економіку у громаді і спонукаючи туристів залишатися на ночівлю. Історичних пам’яток, цікавих туристичних об’єктів та музеїв також є багато протягом усього маршруту, це помічають наші мандрівники, які вже неодноразово казали, що навіть не очікували такої концентрації цікавинок на Поділлі: це і палаци, і прекрасні храми й монастирі, і залишки фортець з мальовничими панорамами. Саме тому нам важливо промотувати наш історичний регіон у рамках Подільського шляху святого Якова як великого культурного маршруту,

– зазначив барський міський голова Володимир Саволюк.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

970 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.