У селі Могилів-Подільського району відкрилась поліцейська станція

21 вересня у селі Северинівка Могилів-Подільського району відкрилась поліцейська станція. Вона обслуговуватиме 5 сіл, де проживає понад 6 тисяч людей. Це уже 57 поліцейська станція, яку відкрили в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

У Северинівці Могилів-Подільського району відкрилась поліцейська станція

Меморандум про співпрацю поліції з громадою підписано ще на початку лютого, але реалізацію його зобов’язань через воєнні дії в Україні довелось відтермінувати.

Тут працюватиме досвідчений поліцейський офіцер громади капітан поліції Сергій Трубач, який успішно закінчив навчання ще у 2021 році. Сьогодні він отримав службовий автомобіль, придбаний Нацполіцією України.

«Поліцейські Вінниччини продовжують працювати в посиленому режимі, оберігати та захищати громадян. Безпека — це основне завдання в роботі поліції, а відкрита станція та служба офіцера громади, без сумніву, буде важливим елементом для її забезпечення. Щиро вдячний громаді за підтримку наших ініціатив та участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», – сказав Іван Іщенко, вручаючи Подяку Головного управління НП очільнику Ямпільської міської територіальної громади.

Станція знаходиться за адресою: Могилів-Подільський район, с. Северинівка, вул. Центральна, 17.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook