У притулку на Вінниччині мешкає близько 300 тварин

Близько 300 тварин мешкає у притулку “Лісова казка”. Створила його понад 10 років Наталя Матющенко. Жінка разом з родиною рятує, лікує і прихищає покинутих, поранених, хворих птахів і звірів.

10 років тому майстер лісу Наталя Матющенко на лісовому кордоні в Іллінецькому лісгоспі заснувала притулок для тварин. Відтоді, розповідає, вже й лік втратила – скільки тварин та птахів прихистили. Аби лікувати їх, навіть, відкрили ветеринарний кабінет.

Серед пацієнтів і підопічих – лелеки. Зараз їх троє. В одного зламане крило, в іншого його, взагалі, немає.

Разом із лелеками у вольєрі – козулі Анічка і Норочка. Одна з них колись була домашньою улюбленицею у дитини, – розповідає Наталя. А потім набридла і її віддали.

Лисиць кілька видів. Більшість, каже жінка, викуплені з ферм, де їх вирощували на хутро. Є у притулку і своя свиноферма, – жартує Наталя. Морських свинок тут не один десяток. А ще є шиншили, кролики та білка Дегу. Є і звичайні білки.

“Тут проживають білочки. Вони вигодовані з маленьких. Випали з гнізда були по 62 грами. Вигодовані з піпетки”– каже Наталя.

Чимало у “Лісовій казці” і тварин-переселенців. Серед них єноти.

“Єнотики з Краматорська. Він поранений. В нього немає очка, зламана щелепа. Переламана лапа”, – розповідає Наталя.

Загалом, у притулку на лісовому кордоні мешкає до 300 тварин. Найбільше котів та собак. Є і лами, ослики, поні. Американські коні.

Наталя Матющенко, каже, щодня варять по 60 літрів каші з мʼясом. Когось, підлікувавши, віддає людям, або шукає інший прихисток, хтось – залишається тут назавжди.Розташований притулок у селі Хрінівка в Іллінецькій громаді.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook