У Калинівському полку проводжали звільнених у запас військовослужбовців

23 жовтня у військовій частині 3028 Західного ОТО Національної гвардії України відбулася важлива подія, адже сьогодні звільняли в запас військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені терміни.

Першими покинули місце служби 17 строковиків, які були призвані до лав Національної гвардії України навесні 2019 року.

Всього ж підлягає звільненню восени цього року 74 військовослужбовців Калинівського полку. І один з них нацгвардієць старший солдат Андрій Ніліч, який розповів нам, чому буде сумувати за армією та чого навчився під час служби.

Півтора року строкової служби. Для когось – це довго, комусь – це дисципліна та можливість стати справжнім чоловіком. Такі висновки зробив для себе за час служби старший кулеметник старший солдат Андрій Ніліч. Півтора року він відслужив строкову службу у 8 полку оперативного призначення імені Івана Богуна Нацгвардії. До армії навчався на архітектора. 

Сьогодні старший солдат Андрій Ніліч звільняється в запас та автоматично переходить в оперативний резерв військової частини. Проте навички, досвід та нові знання, які він здобув в Нацгвардії, запам’ятаються на все його життя.

«Я ніколи не задумувався щодо служби в армії. Але завжди знав, що коли прийде повістка, то без сумніву піду служити та захищати. Так і сталося, перша повістка, і я в армії. До слова, радив би усім хлопцям не зволікати, а виконувати свій обов’язок. У військкоматі так і сказав: «хочу до Нацгвардії». Через деякий час прийшов офіцер, ми поспілкувались. Ось так я і став гвардійцем».

Нацгвардія для Андрія стала місцем де він навчився дисципліни та мужності, але перед усім гвардієць навчився цінувати. 

«Служба у військовій частині 3028 допомогла мені зрозуміти, хто такий справжній військовий та чоловік, я став більш дисциплінованим та витривалішим. Почав цінувати все те, що мене оточувало у цивільному житті і те, що набув тут – друзів, вміння та навички. Буду сумувати за цією частиною та колективом».

За проявлену мужність, рішучість, старання і відповідальне виконання службових обов’язків під час проходження військової служби бійці отримали подяки та грамоти і військові квитки. 

Нагадаємо, що черговий призов громадян на строкову військову службу почався з 1 жовтня і триватиме по 31 грудня. Вже понад 32 новобранців поповнили лави Калинівського полку.

Нагадаємо, в Гайсинському районі до Дня захисника України відзначили військових.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook