У Калинівці ремонтують стадіон ДЮСШ «Авангард»

В області триває робота в напрямку реалізації проєктів «Великого будівництва». 1 червня голова облдержадміністрації Владислав Скальський оглянув територію міського стадіону ДЮСШ «Авангард» у Калинівці.

  • Це надзвичайно важливий об’єкт для мешканців Калинівської об’єднаної  територіальної громади. Саме тому велике значення має конструктивна позиція та тісна співпраця органів місцевого самоврядування та органів державної влади задля успішної реалізації цього проєкту. Вкрай важливо провести капітальний ремонт стадіону за усіма сучасними вимогами, – зазначив Владислав Скальський.
    За його, словами найближчим часом планується остаточне узгодження проєктних рішень.
  • Безперечно, ми будемо докладати максимум зусиль, щоб розпочати роботи якомога швидше і забезпечити якісне відновлення цього об’єкта спортивної інфраструктури за всіма вимогами, – каже Владислав Скальський.
  • Директор ДЮСШ «Авангард» Сергій Грепечук розповідає, що загалом передбачено проведення ремонтних робіт усіх тих об’єктів, які є на міському стадіоні.
  • Це і бігова доріжка, огорожа стадіону, гімнастичний і волейбольний майданчики, а також глядацька трибуна. Для мешканців громади цей об’єкт є вкрай важливим, адже чимало місцевих жителів, а особливо молодь, дбають про своє здоров’я та приходять сюди, щоб підтримати фізичну форму, – каже Сергій Грепечук. – Коли ці всі роботи будуть виконані, то це справді буде потужний прорив як для нашого містечка, так і для об’єднаної територіальної громади загалом, враховуючи те, що на території нашої громади функціонує дві дитячо-юнацькі спортивні школи.
  • У ДЮСШ «Авангард» займаються 294 дитини, працює 10 тренерів. Переважно тут тренуються мешканці Калинівської ОТГ. У спортивній школі функціонують 4 відділення: волейболу (дівчата) баскетболу (юнаки), а також відділення футболу та хокею на траві.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.