У Долині УБД, що в Гайсинському районі, висадили 150 саджанців

Акція із висаджування дерев у Долині УБД (поблизу Мар’янівського кар’єру), ініційована громадськими організаціями Гайсинщини “Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району” та “Майбутнє починається сьогодні”, вдалася на славу. 

“Ранок видався хмарним та дощовим, однак це не злякало і не зупинило учасників акції. Попри негоду, озброївшись відрами, лопатами та позитивним настроєм, до гарної справи долучилися більше 50 небайдужих жителів району, в тому числі і дітки. Спільними зусиллями вдалося висадити близько 150 саджанців різних сортів дерев – дуба, клена, ясена, граба, липи, катальпи, горіха, а також кущі калини, обліпихи та ліщини”, – звітує громадська організація “Майбутнє починається сьогодні”.

Долина УБД – це не лише реабілітаційний центр для учасників бойових дій, а й чудове місце для відпочинку усіх жителів району. Тому дуже втішно, що на Гайсинщині так багато активних, небайдужих людей, які щиро прагнуть робити свій край квітучим та затишним.

Нагадаємо, ліс пам’яті: на згадку про загиблих на Донбасі земляків на території Ободівського лісництва висадили 4 тисячі дерев.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1840 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.