Немирівський санаторій «Авангард» готовий почати курортний сезон

У зв’язку з тим, що з послабленням карантину санітарно-епідемічна ситуація в області погіршилась, Держпродспоживслужба у Вінницькій області провела останнім часом 108 рейдів у районах Вінниччини.

Зокрема, 26 червня, за участі представників ЗМІ області, рейд перевірки фахівцями Держпродспоживслужби здійснено на  Немирівщині.

“Члени рейдової бригади насамперед відвідали малий ринок міста. Підприємці, які торгують у м’ясному і молочному павільйонах  ринку не отримали жодних зауважень”, – інформує Вінницька облдержадмінстрація.

Торгівці, що реалізують продукцію у ятках попереджені про необхідність здійснення торгівлі виключно у засобах індивідуального захисту. Також  продавцям нагадали, що зберігати маски та рукавички потрібно у спеціальних ємностях. Попередження отримали і ті реалізатори, що здійснювали торгівлю з тротуарів.

Одним із запланованих пунктів перевірки рейдової бригади став «Клінічний санаторій «Авангард», що у Немирові. Його головний лікар Петро Цвень звернувся з проханням до Держпродспоживслужби у Вінницькій області, аби та провела обстеження на предмет готовності санаторію працювати в умовах карантину.

Такий огляд було здійснено. Фахівці Держпродспоживслужби дійшли висновку, що приміщення і персонал закладу  ретельно підготувався до роботи:  тут все передбачили до найменших дрібниць, як того вимагають протиепідеміологічні заходи. Тому існує значна вірогідність, що санаторій «Авангард» отримає дозвіл на початок курортного сезону.

Нагадаємо, Вінниця відкриває регулярне авіасполучення з болгарським курортом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1060 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.