На Вінниччині звільнено ще трьох керівників закладів охорони

В сесійній залі Вінницької облради 5 червня відбулась робоча зустріч з директорами комунальних некомерційних підприємств у галузі охорони здоров’я Вінницької області щодо виконання рішення сесії обласної ради №930 від 21 лютого 2020 року «Про трудові відносини з керівниками комунальних некомерційних підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у сфері охорони здоров’я».

За цим рішенням у зв’язку з закінченням дії контракту із посад звільнено:

  • Даценка Василя Григоровича – директора комунального некомерційного підприємства “Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради”;
  • Кравчука Василя Володимировича – директора комунального некомерційного підприємства “Печерська обласна лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради”;
  • Трет’якова Максима Сергійовича – директора комунального некомерційного підприємства “Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради.”

“Головуючий на зустрічі очільник обласної Ради Анатолій Олійник відзначив багаторічну роботу керівників медичних закладів та вручив Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації за сумлінну працю, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я на Вінниччині”, — інформує Вінницька обласна рада.

Анатолій Дмитрович повідомив, що вже триває процес підготовки до конкурсу на заміщення вакантних посад у закладах охорони здоров‘я. Приймати рішення буде конкурсна комісія у складі 9 осіб, як це прописано у постанові Кабінету Міністрів – три від органу управління (голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій та голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков), три від трудового колективу і три від громадських організацій медичного профілю та антикорупційної діяльності.

На початку липня буде проведений конкурс, потім законодавчо дається два місяці для затвердження результатів конкурсу, яке відбудеться на вересневій сесії обласної Ради. А до того часу медичними закладами керуватимуть виконувачі обов’язків, яких призначать у вівторок, 9 червня.

Перед присутніми також виступила заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк, яка подякувала директорам медичних закладів за їхній вагомий внесок у розвиток закладів, які вони очолювали не один рік.

Присутній за зустрічі депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков порушив питання щодо штатного розпису Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення. Він передав депутатське звернення та закликав до справедливого відбору працівників трудового колективу до членів конкурсної комісії з відбору керівників закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, мер Жмеринки Анатолій Кушнір поновився на посаді за рішенням Верховного Суду.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook