На Вінниччині зібрали більш як 30 тисяч гривень на чемпіонаті зі спортивної риболовлі  серед дітей

32 400 гривень зібрали під час чемпіонату зі спортивної риболовлі на поплавчанку серед дітей “Переможна хвиля”. Провели його на озері Цукерня, що в Якушинецькій громаді. Участь у ньому взяли 70 дітей. Про це  розповіла військова волонтерка Олена Гуменчук-Мед.

 Про це інформує Місто, посилаючись на Суспільне.

“Наймолодший учасник — три роки і до 16 років. Мало бути 20, але є трохи менше дітей з Маріуполя. Діти з Калинівського відділу освіти. Діти вінницькі, якушинецькі. Дітям, у кого не було, ми видали вудки, видали прикормку”, — розповіла Олена Гуменчук-Мед.

Зорганізував чемпіонат вінницький осередок “Всеукраїнського обʼєднання мисливці, риболови та біозахисники”. Гроші збирають на багі для українських військових. Кожен учасник сплачував внесок у 250 гривень, каже організатор чемпіонату Віталій Яринчак.

“Згідно з правилами спортивної рибалки — це зловив-відпустив. А переможців ми будемо визначати за допомогою зважування, тобто хто більше зловив риби не за кількістю, а по вазі”, — каже Віталій Яринчак.

Допоки одні рибалили, інші — каталися на багі. Саме на такі невеликі легкові автомобілі для їзди по бездоріжжю збирають гроші для військових, розповів волонтер Григорій Жовмір. Перед поїздкою дітям проводили інструктаж.

11-річна Анна Ількович рибалила разом із татом з восьмої ранку. Зловила три коропи.

“Перша риба була 880 г, друга 780, третя — 570. З татом багато разів їздила. Два-три рочки — витягувала рибу. Прикормка з грушею. Наживка — це червʼяк і ще якась штука. Я не розбираюся в них”, — каже Анна Ількович.

Тато Сергій закидав, а Аня дивилася за поплавком.

“Погода сьогодні не дуже, холодно, кльов не дуже. Але все одно успіхи є. Головне, відпочинок. Діти — це наше майбутнє. Вони повинні долучатися, допомагати, і я тільки за, щоб наші діти брали більше участі в таких заходах”, — розповів Сергій Ількович.

Дванадцятирічний Назар Ковалюк рибалив на кладці. На березі за нього вболівали тато та дідусь. Тато Юрій каже: участь у такому благодійному чемпіонаті — хороший виховний момент.

“Рочків два тому взяв його з собою. Навчив, йому сподобалося. Після того він вже знайшов собі товаришів по рибалці, постійно ходить на ставочок. Готувалися ми десь тиждень, купували вудки, садки, прикормки готували, гачки перевʼязували. Усе збирали самі. Усе його вчив, як гачки вʼязати”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook