Чоловіка, незаконно заволодів земельною ділянкою на Вінниччині, чекає суд

Жмеринська місцева прокуратура виявила випадки повторного отримання фізичними особами у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в порушення вимог чинного законодавства.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури

Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області не перевірено факти реалізації фізособами права на безоплатне отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. В подальшому це призвело до безпідставного вибуття землі із державної власності.

«До Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області скеровано позови про визнання незаконними та скасування наказів ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області, а також повернення земельних ділянок у власність держави. Судом підтримано законну позицію прокуратури та на даний час прийнято два рішення, якими задоволено позовні заяви щодо повернення двох земельних ділянок загальною площею 4 га та вартістю півмільйона гривень», – повідомили у відомстві.

Після набуття рішеннями законної сили, вживатимуться заходи щодо їх реального виконання.

Окрім цього, наразі на розгляді в суді з аналогічних підстав перебуває ще 15 позовів місцевої прокуратури, загальна площа земельних ділянок по яких становить 30 га орієнтовною вартістю 3,7 млн гривень.

Нагадаємо, У Калинівському районі навчальному закладу повернуть земельні ділянки

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1040 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.