Могилів-Подільській лікарні пообіцяли мільйон гривень на завершення ремонту

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов 29 червня з робочим візитом побував у Могилів-Подільському районі, де відвідав відділення гемодіалізу Могилів-Подільської ОЛІЛ та будівництво кардіовідділення.

У жовтні 2018 року на базі Могилів-Подільської ОЛІЛ було відкрито відділення амбулаторного гемодіалізу ВОКЛ ім.Пирогова. Відтоді пацієнтам, які потребують проведення процедури ниркозамісної терапії, не потрібно тричі на тиждень їздити до Вінниці. Могилів-Подільське відділення гемодіалізу приймає хворих з нирковою недостатністю не лише з міста Могилева-Подільського, а й Могилів-Подільського, Чернівецького, Ямпільського районів Вінницької області.

Сергій Борзов оглянув і будівництво кардіологічного відділення, яке триває два роки.З державного бюджету на роботи для реконструкції відділення було виділено 10 млн грн, з місцевих бюджетів – 10,4 млн. В 2018 році лікарня навіть отримала інтервенційну ангіографічну систему Infinix-i Core+INFX-8000V (Infinix VF-i/SP) /G3, за допомогою якої можна проводити малі оперативні втручання на судинах серця. Але обладнання досі не запустили, бо ремонт приміщення не завершений і немає меблів.

Для завершення основних робіт, які дадуть можливість експлуатувати ангіограф, необхідно як мінімум 990 тис. грн.

«Так не повинно бути. Використано колосальний ресурс, є унікальне обладнання, але це все не працює на користь людям, бо не завершили ремонт. Обладнання не повинно простоювати. Щоб кардіовідділення нарешті почало працювати, необхідно зробити систему вентиляції та закупити меблі. Тому я сприятиму аби якнайшвидше виділили 1 мільйон гривень на завершення зазначених робіт та закупівлі», – зазначив Сергій Борзов.

Він повідомив, що планує домовитись з фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.Амосова про налагодження роботи кардіовідділення Могилів-Подільської ОЛІЛ.

Нагадаємо, у Могилів-Подільському районі повернули державі три гектари землі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

290 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.