Коли Могилів-Подільський розвантажать від великогабаритних автівок

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов відвідав міжнародний пункт пропуску «Могилів-Подільський- Отач». Його цікавило чому досі не вирішено проблему розвантаження Могилева-Подільського від великогабаритних автівок.

«Вже як три місяці місто чекає на рішення митниці, неодноразово збирали виїзні наради, – поскаржився голові облдержадміністрації міський голова Петро Бровко.- А віз і нині там. Щодень (в докарантинний період) державний кордон перетинало близько  тисячі важких автомобілів, які перевозять, в тому числі і отрутохімікати. І всі вони рухаються центром міста, «вбиваючи» шляхове покриття та завдаючи шкоди здоров’ю могилівчан. Нам ніяк не вдається зрушити проблему з місця».

Пропозиція міської влади полягає в прокладанні додаткової смуги на ділянці  в’їзду в Україну (попри пункт пропуску, в об’їзд центральної частини міста). А це потребує перенесення огорожі пункту пропуску на 3,25 м та, відповідно, дозволу на те Держмитслужби. 

«Це дуже важливо для міста, – зауважив Сергій Борзов.- Не бачу для цього перешкод, потрібно лише погодження. На першому місці має бути здоров’я містян та екологія міста. Як це забезпечити, якщо сьогодні великогабаритні авто рухаються через саме місто, подекуди на відстані півметра від будинків? Тому ми маємо в найближчий час провести спільну нараду з усіма службами. Все у нас вийде, якщо всі будуть зацікавлені та рухатись в напрямку вирішення проблеми».

Голова облдержадміністрації пообіцяв в найближчий час особисто порушити питання перед Прем’єр-міністром України та допомогти місту розв’язати наболілу проблему.

Нагадаємо, Могилів-Подільський відділ поліції очолив Василь Ободовський.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

590 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.