В окремих селах Вінницького району тимчасово не буде газу 22-24 червня

Через велику кількість опадів та значне підняття води в гірських річках, на тлі виникнення загрози пошкодження об’єктів газотранспортної інфраструктури в західному регіоні України, Оператор ГТС перейшов на особливий режим роботи. Про це інформує пресслужба ОГТСУ.

“З метою оперативного реагування та забезпечення безперебійного газопостачання для українських та європейських споживачів Оператор ГТС визначив всі потенційно небезпечні ділянки та розробив заходи локалізації у випадку аварійних ситуацій, а також сценарії переключень газових потоків. Ведеться постійний моніторинг рівня води та стану опорних конструкцій в місцях переходу газопроводів через річки. Мобілізовані всі технічні служби та ремонтні бригади, підготовлена необхідна техніка до реагування згідно з Планом ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС)”, — повідомили в ОГТСУ.

Так, за даними оператора, на даний момент стихія зруйнувала повітряний перехід газопроводу-відводу до ГРС “Брусниця” через річку Черемош біля села Завалля (Івано-Франківська область), що спричинило зупинку газопостачання для 9 населених пунктів в Чернівецькій області. Також є значні ризики підтоплення ГРС “Могилів-Подільський” (Вінницька область).

Нагадаємо, рятувальники попередили: Могилів-Подільській та Ямпіль у зоні ризику підтоплення ще на два дні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1030 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.