У Вінниці патрульні допомогли старенькій знайти дорогу додому

24 червня в Козятинському районі відкрилась поліцейська станція, яка обслуговуватиме територію Махнівської об’єднаної територіальної громади.

За інформацією заступника начальника Управління превентивної діяльності Івана Зайця, це значно покращить можливість надання поліцейських послуг та допомоги громадянам.

Дільничний офіцер поліції працюватиме у відремонтованому та належним чином обладнаному за допомогою коштів громади приміщенні.

“Це сьома поліцейська станція, яка працює в об’єднаних територіальних громадах”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Якісне надання працівниками поліції превентивної діяльності поліцейських послуг у переважній більшості залежить від налагодження взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства, що спрямована на задоволення їхніх потреб.

На сьогодні, за словами Івана Зайця, 33 об’єднані територіальні громади із 46 виявили бажання впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади».

Поліцейський офіцер громади – це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми.

Днями заступником начальника УПД проведено зустріч з головою Дашівської ОТГ Сергієм Тітаренком щодо відкриття поліцейської станції в приміщенні селищної ради.

Нагадаємо, у Козятині п’яні хулігани побили людям вікна, потрощили забор і виклали фото в мережу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

750 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.