Діти-сироти Вінниччини отримають 38 млн грн на своє житло

У 2020 році, порівняно із минулим роком, збільшиться кількість дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування, які стануть власниками житла, адже з цією метою передбачено 38,2 млн. грн. з державного бюджету, що на 600 тис. грн більше, ніж минулого року.

Про це заявила заступник голови Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Вперше у 2019 році ця категорія дітей змогла отримати грошову компенсацію і придбати житло в будь-якій точці області без прив’язки до місця встановлення статусу. Це нововведення стало вдалим, оскільки максимально враховує їх потреби.

Загалом, у 2019 році вирішено житлове питання 88 дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування. 83 дитини отримали грошову компенсацію на загальну суму 30,3 млн.грн., п’яти дітям придбали житло в Жмеринці, а також в Гайсинському, Погребищенському, Тростянецькому, Ямпільському районах.

Наталя Заболотна зазначила, що органи місцевого самоврядування повинні переглянути квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов. А діти з таким статусом мають звертатися до органів соціального захисту про взяття на квартирний облік.

“Часто діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, перебувають за межами населеного пункту, де перебувають на квартирній черзі, або на навчанні чи проходять строкову військову службу. Це ускладнює їх пошук та інформування”, – зазначила Наталя Заболотна.

На Вінниччині близько 900 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, потребують поліпшення житлових умов.

Нагадаємо, Вінницькому пансіонату для осіб з інвалідністю придбали сучасний автобус.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1591 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.