Цьогоріч планують завершити ремонт мосту через річку Сіб у Гайсинському районі

У рамках робочої поїздки до Гайсинського району, 26 травня, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський ознайомився з ходом ремонтних робіт мосту через річку Сіб.

“Міст, що знаходиться на ділянці автошляху М – 12 км 484+370, входить до переліку об’єктів «Великого будівництва». Наразі тут виконується капітальний ремонт, завершення якого планується у листопаді-грудні поточного року”, — інформує Вінницька обласна державна адміністрація.

«Ця ділянка є однією із «фінальних» частин автодороги М – 12, яку ми реконструюємо в межах Вінницької області. – зазначив Владислав Скальський. – До початку ремонтних робіт дана мостова споруда була у жахливому стані. Наразі проводиться робота щодо формування додаткового фінансування. Ми вже звернулися до «Укравтодору». Це одна із тих ділянок, які ми плануємо завершити у цьому році. Усі 186 км траси М – 12, яка є частиною транспортного коридору Go Highway, мають бути повністю готовими для повноцінної експлуатації».

За словами голови обласної державної адміністрації, планується збільшення вартості об’єкта приблизно на 20 млн грн.

Загалом, проведення капітального ремонту мосту через річку Сіб включає такі види робіт як: розбір верхньої частини прольотної будови, влаштування монолітної плити, ремонт стійки опор, ремонт та посилення ригелів, влаштування нового мостового огородження, перильного огородження, асфальтобетонного покриття проїзної частини та освітлення.

Нагадаємо, опорну лікарню у Гайсині проінспектували.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1860 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.