Ще є шанс подати заявку на участь у конкурсі “Людина року”

Організатори продовжили до 12 грудня (включно) прийом документів для участі у конкурсі «Людина року» за досягнення у 2019 році.

“У лютому 2020 року відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року» за досягнення у 2019 році. Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності”, – інформує пресслужба Вінницької облдержадміністрації.

У конкурсі можуть брати участь вінниччани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки.

Положенням про конкурс визначено 34 номінації: «Регіональний лідер року», «Громадський діяч року», «Депутат року», «Державний службовець року», «Діяч культури та мистецтва року», «Діяч освіти та науки року», «Берегиня роду», «Журналіст року», «Міський голова року», «Митець року», «Самоврядець року», «Лідер медичної галузі року», «Аграрій року», «Соціальний працівник року», «Торгівельна марка року», «Підприємець року», «Промисловець року», «Роботодавець року», «Спортсмен року», «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року», «Ресторатор року», «Лідер туристичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Бізнесмен року», «Дизайнер року», «Фінансист року», «Обдарованість року», «Правник року», «Комунальник року», «Волонтер року».

Для участі у конкурсі необхідно подати такий перелік документів:

  • Заява/подання на комісію з визначення переможців у номінаціях на знання «Людина року» (приклад заяви у додатку);
  • Резюме на кандидата у переможці;
  • Документи, які підтверджують досягнення за 2019 рік;
  • Копія паспорту та ідентифікаційного коду.

Документи подають за адресою: Вінниця, вул.Театральна, 14, каб.406, тел. (0432) 67-25-05, 67-25-37.

З положенням про обласний конкурс «Людина року» можна ознайомитись на офіційному сайті Вінницької облдержадміністрації, у рубриці «Документи обласної Ради».

Заява на участь у конкурсі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook