Згинання металу з увагою до найменших дрібниць: переваги замовлення послуги у KSL

У сучасному бізнес-світі високо цінується професіоналізм та відповідальне ставлення навіть до найменших дрібниць. Це стосується усіх сфер, в тому числі – коли потрібні послуги з металообробки.

Якщо вам потрібно зробити з металу об’ємний виріб, вам може знадобитися така послуга як гнуття металу – завдяки цьому можна створити різноманітні елементи конструкції, кріплення або ж ту чи іншу деталь.

Згинання металу може знадобитися в автомобільній промисловості, будівництві, при виготовленні меблів та декору і не тільки. Якщо ви хочете бути впевнені у якості виконання робіт та отриманні замовлення у визначений термін – радимо скористатися послугою згинання металу у KSL.

Це сучасний та технологічно оснащений український металообробний завод. Тут виробляють різну продукцію з металу та, зокрема, надають послуги з металообробки. Також завод здійснює поставки по всій країні.

Переглянути усі послуги KSL, в тому числі детальніше про гнуття металу, можна на сайті https://ksl.ua/ – ksl.ua – він зручний та інтуїтивно зрозумілий.

Про замовлення послуг у KSL

Важливим нюансом для ідеального фінального виробу є професіоналізм фахівців та якість обладнання – у KSL процес гарантовано буде якісним на всіх етапах, адже обидва ці показники у компанії – на високому рівні. Зокрема, на заводі використовують  високопродуктивні та точні верстати від кращих брендів світу.

Також Ви можете бути впевнені, що замовлення ви отримаєте у визначений завчасно термін, адже KSL завжди планує і розраховує завантаження своїх потужностей.

За кожним замовником KSL закріплює менеджера, який комунікуватиме з вами у будь-який потрібний вам час.

До слова, вироби вибірково перевіряє незалежна від виробництва служба контролю якості, а перед запакуванням KSL робить для вас фотозвіт.

Особливості послуги зі згинання металу

Гнуття металу є одним із технологічних процесів металообробки. Для цього використовується спеціальний згинальний прес, за допомогою якого металеві деталі згідно з кресленням деформуються, набуваючи потрібної замовнику форми.

Відтак ви можете отримати великий обсяг металевих заготовок з чітким і потрібним саме вам кутом згинання.

Основні характеристики згинання листового металу у KSL:

  • Товщина металу – від 0,5 мм до 15 мм (залежно від типу матеріалу);
  • Максимальна довжина згину – 3000 мм;
  • Максимальне робоче зусилля верстата – 170T;
  • Максимальна відстань між колонами – 2150 мм.

Для обробки підходять, зокрема, вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь та мідь.

Додамо, що KSL працює з серійними партіями або великими індивідуальними разовими замовленнями.

Як отримати послугу

Спочатку потрібно залишити заявку на розрахунок або ж консультацію – зробити це можна на сайті компанії. Для уточнення технічного завдання з вами зв’язується менеджер.

До слова, навіть за відсутності у замовника необхідних детальних креслень, фахівці KSL можуть доопрацювати їх.

Після детального вивчення наданих вами креслень, конструктори KSL, у разі необхідності, можуть запропонувати безкоштовно модернізувати вироби для їх адаптації під виробництво без втрати первісної функціональності виробу.

Вже за максимум три робочі дні вам надається прорахунок по проєкту, KSL виготовляє та затверджує зразок виробу та надсилає його вам на затвердження.

За тим укладається договір та погоджується графік відвантаження партій і врешті – партія виробів запускається у роботу.

Загалом, з будь-якого питання можна отримати консультацію, зателефонувавши до компанії, написавши на електронну пошту чи заповнивши форму для швидкого зворотного зв’язку (на сайті компанії).

KSL гарантує, що ви залишитесь задоволені результатом на всі 100 відсотків.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook