Хто такий Лікар-подолог і які проблеми він вирішує?

Якщо ви зіткнулися з проблемою врослого нігтя, з’явився грибок нігтів, у вас утворився стрижневий мозоль, тріщини і натоптиші на стопах, рекомендуємо відвідати подолога.

Правильна консультація подолога дозволить підібрати саме той метод лікування, який принесе результат у найкоротший термін, не дасть проблемі перейти на інші нігті та усуне біль.

Лікарі, подологи у Києві в центрі Slim працюють у таких напрямках, як дерматологія, подологія та:

• лікують захворювання стоп;

• проводять профілактику хворих на стоп;

• коригують нігтьові пластини при ураженні та деформаціях.

Але для подологічного лікування потрібна попередня консультація.

Що таке консультація подолога?

У ході її проводиться:

1. Діагностика.

2. Підбір індивідуальних програм лікування лікарями-подологами з узгодженням цін.

3. За потреби призначається додаткове обстеження.

4. Обробка проблемних стоп.

5. Надаються рекомендації щодо догляду за стопами.

Для подологічного лікування необхідно буде пройти діагностичні процедури, під час яких виявиться причина захворювання. Тільки потім за допомогою процедури медичний апаратний педикюр можна буде вилікувати хворобу.

Показання до медичного педикюру

До нас у центр у Києві часто звертаються пацієнти з проблемою нігтя, що вріс. Крім проблем зі стопами, у багатьох існують хвороби, які руйнують нігтьові пластини. Така хвороба називається оніхокриптозом або неправильним зростанням нігтьових пластин. При цьому відбувається вростання країв нігтьових пластин у м’яку тканину.

Лікарі-подологи в центрі Слім м. Київ можуть запропонувати зробити медичний педикюр будь-кому.

Але є й спеціальні показання щодо таких процедур.

Вони мають відношення до:

• потовщення, розтріскування, шорсткість нігтів;

• вростанням нігтьових пластин у бічних складках;

• деформації пальців на ногах;

• свербіння у міжпальцевому проміжку;

• тріщинам, мозолям, натоптишам;

• гіперкератоз (вираженого потовщення підошовних частин стоп);

• грибкових поразок;

• гіпергідрозу (надмірної пітливості ніг);

• синдром діабетичної стопи.

Також медичний педикюр необхідний після хірургічного втручання, щоб запобігти розвитку оніходистрофії (порушення трофіки нігтьового апарату) та при застарілому та недавньому травматичному пошкодженні нігтьових пластин.

Подологічне лікування

Подологи завжди рекомендують пацієнтам за будь-якої проблеми стоп не затягувати з лікуванням. Тому що хворобу можна ефективно вилікувати на початковій стадії її розвитку.

Для безболісного лікування шкіри ніг у нас використовуються якісні препарати та сучасна апаратура. Це безпечні процедури, які допоможуть набути вашим нігтям естетичну привабливість. Ми використовуємо налаштування скоби Фрезера. Це універсальна і популярна коригувальна скоба. Її виготовляють індивідуально під ніготь пацієнта.

Також ми можемо запропонувати метод підофіксу для того, щоб безопераційно і безболісно зробити корекцію деформованого нігтя шляхом встановлення скоб-пластин на хворі нігті.

Педикюр при грибкових захворюваннях

За такої хвороби лікар-подолог попередньо дезінфікує, потім розм’якшує і далі делікатно знімає верхній шар нігтьової пластини, використовуючи спеціальні фрезерні насадки. Процедура безболісна. Вона дає можливість повному та глибокому проникненню протигрибкової мазі та зменшення терміну лікування захворювання у 1,5-2 рази. Наші подологи можуть проводити таке лікування, навіть якщо нігті вражені на 60%.

Якщо у вас виникли проблеми з нігтями та стопами, звертайтесь до центру Слім https://slim.ua/uk у Києві до висококваліфікованих лікарів-пологів для ефективного лікування за ціною, яка залежить від складності захворювання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook