Що подарувати дитині на День народження?

Якщо ви хочете приємно здивувати іменинника та подарувати йому щось особливе, варто підготувати декілька оригінальних ідей подарунка заздалегідь. Головне — врахувати інтереси дитини та її вік. 

Подарунки, які сподобаються всім

Усі діти люблять досліджувати світ, гратися та створювати щось нове. Тому універсальним подарунком для дівчинки або хлопчика можуть стати конструктор або інші цікаві варіанти:

  • набори для творчості;
  • пазли;
  • спортивні аксесуари;
  • книги.

Творчість — це безліч можливостей створювати нові світи та показувати своє бачення різних явищ. Набори для малювання, ліплення, моделювання допоможуть відкрити таланти дитини та знайти нове хобі. Сьогодні вибір комплектів для творчості дуже широкий. Це може бути не лише набір олівців, фломастерів чи фарб, а й кінетичний пісок, картина за номерами, мозаїка, комплект для виготовлення іграшок, прикрас, мила. 

Пазли також можуть зацікавити всіх, від найменших до дорослих. Яскраві картинки приваблюють малюків, які вчаться складати ціле із частинок. Школярі надають перевагу картинкам з улюбленими мультгероями, а для підлітків головне — висока складність завдання в поєднанні з цікавим сюжетом.

Конструктор — іграшка на будь-який вік, навіть дорослі не можуть встояти перед наборами Лего. Для найменших радять придбати іграшки із серії Lego Duplo, які відрізняються крупними фігурками та простими сюжетами. Для старших діток можна обрати з десятків серій: улюблених героїв із мультиків, сюжети про місто, космос, автомобілі, динозаврів, принцес тощо. Завжди важливо знати, чим саме цікавиться дитина, щоб зробити найкращий подарунок.

Подарунки для тих, у кого є хобі

Найкращий варіант — подарувати дитині те, чого їй не вистачає. Йдеться не про техніку чи випадкові забаганки, а про улюблені заняття. Якщо дитина збирає колекцію коміксів, то варто подарувати їй випуск, якого немає в колекції. Таким сюрпризом ви зможете виразити і любов до малюка, і свою повагу до його заняття. Дитина відчує, що її хобі важливе, що рідні її підтримують, а це і є головне завдання подарунка.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.