Планетарій у Києві: медитація під зорями, романтичний вечір чи пізнавальні програми

Інколи для гарного відпочинку просто необхідно наповнити життя новими знаннями чи яскравими враженнями.

Якщо ви шукаєте варіант цікавого дозвілля, то радимо завітати у Планетарій у Києві – тут представлені десятки програм, що будуть цікаві і дітям, і дорослим.

Так, планетарій – це місце, де можна не лише поповнити свої знання з астрономії, а й послухати “космічну” музику чи насолодитись красою різноманітних небесних тіл та явищ.

Які програми пропонує планетарій у Києві?

Планетарій у Києві пропонує ціле розмаїття шоу на будь-який смак, вік та настрій. Це можуть бути пізнавальні (для дітей чи дорослих), концертні або й медитативні програми – такі, що дозволять розслабитися і поринути в “міжгалактичні подорожі”.

Наприклад, “Музика небесних сфер” – повнокупольне музично-проєкційне шоу звукової медитації. В ньому є і звуки тибетських дзвіночків, і “величезні космічні дзвони”. Вони поєднуються з масштабною проєкцією на всі 360 °, що направляє мандрівника до відчуття спокою, гармонії та “космічної свідомості”. Чудовий варіант для тих, хто хоче розслабити мозок та відпочити від буденної метушні.

Для романтичного вечора підійде концерт французької музики під зорями у повнокупольному форматі 360 ° – “Французький поцілунок”. Витончені та спокусливі скрипка та саксофон створять неймовірну атмосферу. Так, звучатимуть композиції Піаф, Монтана, Michel Legrand, ZAZ та інших виконавців. Тільки уявіть, наскільки казковим буде таке поєднання – французька музика та зорі!

Звісно ж,в планетарії є низка шоу для дітей – це можуть бути як повнокупольні сеанси фільмів чи мультиків, так і пізнавальні програми для вивчення таємниць космосу. У кожній події зазначено й вік, на який розрахована програма.

Наприклад, повнокупольний сеанс “У пошуках нової Землі” + “Подорож сузір’ями”. Іспанський мультик “У пошуках нової Землі” про пригоди дівчинки Селести та подорожі Всесвітом буде цікавий малечі від 6 років. З 9-річного віку можна переглянути фільм українських кінематографістів “Подорож сузір’ями”, завдяки якому діти дізнаються, як виглядають найвіддаленіші зірки та як вирізняти між собою сузір’я.

Загалом планетарій у Києві пропонує чимало цікавих та різноманітних програм. Тож завітайте сюди, аби відволіктися від буденності, поглибити свої знання про Всесвіт чи просто насолодитися красою космосу. Обрати дату та придбати квитки можна легко та швидко онлайн на Kontramarka.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook