У Вінниці запустили новий тролейбус «VinLine»

Сьогодні на маршрут громадського транспорту Вінниці вийшов новий тролейбус «VinLine» з бортовим номером «062». основна перевага тролейбуса – це можливість автономного ходу, що дозволить залучити цей тролейбус до пасажироперевезень у районах, де відсутня контактна мережа, зокрема, у віддалені райони громади.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Також новий тролейбус обладнаний пандусом та відповідним майданчиком для людей, які пересуваються кріслом колісним та батьків з дитячими візочками.

У департаменті транспорту та міської мобільності ВМР зазначають, що тролейбус залучатимуть для перевезення пасажирів на різних маршрутах міста.

«Це уже 22-й тролейбус, який зібрали фахівці Вінницької транспортної компанії. Завдяки наявності акумуляторів він має запас ходу на 20 км без приєднання до електролінії. Тобто може працювати як тролейбус і як електробус. Попередньо він курсуватиме на тих маршрутах, де у цьому існує найбільша потреба», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Варто нагадати, що КП «Вінницька транспортна компанія» запрошує до себе на роботу водіїв та водійок тролейбуса, трамвая та муніципального автобуса. Фахівці підприємства готові навчати майбутніх водіїв, у яких ще немає відповідних навичок кермування тролейбусом або трамваєм. Детальніше за посиланням.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook